Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Klips narożny do włókna niewidocznego wewnętrzny Klips narożny do włókna niewidocznego wewnętrzny
Producent: OFIBER
0,31 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Klips narożny do włókna niewidocznego zewnętrzny Klips narożny do włókna niewidocznego zewnętrzny
Producent: OFIBER
0,31 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OFIBER adapter LC APC duplex z białą zaślepką OFIBER adapter LC APC duplex z białą zaślepką
Producent: OFIBER
1,16 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OFIBER CIV-1J niewidoczny pigtail SC APC. G657B3. śr. 0.9mm. dł. 3m OFIBER CIV-1J niewidoczny pigtail SC APC. G657B3. śr. 0.9mm. dł. 3m
Producent: OFIBER
4,05 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OFIBER patchcord LC PC - LC PC. duplex. G657A2. śr. 2mm. dł. 3m. żółty OFIBER patchcord LC PC - LC PC. duplex. G657A2. śr. 2mm. dł. 3m. żółty
Producent: OFIBER
5,36 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium