Polecane produkty

OFIBER adapter LC APC duplex z białą zaślepką OFIBER adapter LC APC duplex z białą zaślepką
Producent: OFIBER
1,16 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
OFIBER pigtail SC APC, G652D, 2m, ścisła tuba, żółty OFIBER pigtail SC APC, G652D, 2m, ścisła tuba, żółty
Producent: OFIBER
1,20 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
Kabel budynkowy Sparker CCS SP6CCS-60 Kabel budynkowy Sparker CCS SP6CCS-60
Producent: SPARKER

Cena za km. Kabel dostępny w rolkach po 305 m.

480,00 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
km.
zobacz więcej
Kabel budynkowy Sparker CCS SP6CCS-77 Kabel budynkowy Sparker CCS SP6CCS-77
Producent: SPARKER

Cena za km. Kabel dostępny w rolkach po 305 m.

520,00 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
km.
zobacz więcej
Rozgałęźnik 2-drożny Sparker SDS-204 Rozgałęźnik 2-drożny Sparker SDS-204
Producent: SPARKER
2,20 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
Rozgałęźnik 3-drożny Sparker SDS-306 Rozgałęźnik 3-drożny Sparker SDS-306
Producent: SPARKER
2,00 zł 2,80 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • przecena
Rozgałęźnik 4-drożny Sparker SDS-408 Rozgałęźnik 4-drożny Sparker SDS-408
Producent: SPARKER
2,00 zł 3,10 zł
nie zawiera VAT i kosztów dostawy
szt.
zobacz więcej
  • przecena
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium